INFOLINIA PIERWSZEGO KONTAKTU

Tel. 785 585 256

Śląskie

Allianz

 

Menadżer

Kamil Dybek, tel: 507 922 802 e-mail: kamil.dybek@allianz.pl

Infolinia Allianz: 22 567 12 05

Infolinia techniczna Allianz: 22 567 43 00

BTA

 

Menadżer

Marzena Stępkowska, tel. 602 853 251 e-mail: btaolsztyn@interia.pl

Compensa

 

Menadżer:

Anna Nowak tel. 519 065 535 e-mail: anna.nowak@compensa.pl

Compensa Życie

(Grupy Zamknięte, Grupy Otwarte, Ubezpieczenia Indywidualne na Życie)

Jacek Kałużny tel. 519 065 818 e-mail: jacek.kaluzny@compensazycie.com.pl

 

Concordia

 

Menadżer:

Mariusz Kacprowicz tel. 539198055 e-mail: mariusz.kacprowicz@concordiaubezpieczenia.pl

Euroins

 

Infolinia dla agentów Proszę wybrać (7) 22 243 84 86 w godz 8.30-17.00 biuro@eins.pl

Generali

 

Menadżer:

Marcin Szastok, tel: 515 107 687  e-mail: marcin.szastok@proama.pl

 

Infolinia dla Agenta: 22 543 08 00

Wiener

 

Menadżer

Ilona Wejkniś, tel: 519 320 964 e-mail: ilona.wejknis@wiener.pl

 

Infolinia dla Agenta: 22 469 67 67

Hestia

Menadżer :

Małgorzata Rudzka 508 045 609 email : malgorzata.rudzka@ergohestia.pl

Dedykowany Obszar Wsparcia Agenta
bieżąca obsługa polis,  system i produkty

tel: 58 558 71 19

Przed połączeniem Agent musi podać numer Agencji: 027982 i zatwierdzić krzyżykiem: # .

e-mail: mkowa@ergohestia.pl

InterRisk

 

Menadżer

Joanna Sibilska, tel: 666 327 453 e-mail: joanna.sibilska@interrisk.pl

Wsparcie agenta : 22 291 21 15

Infolinia dla Agenta: 22 212 20 12

Link4

 

Menadżer

Krzysztof Młudzik, tel: 668 444 419 e-mail: krzysztof.mludzik@link4.pl

Daria Matczak, tel: 790 855 222 e-mail: daria.matczak@gruparbg.pl

 

Infolinia dla Agenta: 22 444 44 80

Proama

 

Menadżer

Grzegorz Bykowski, tel: 785 585 243 e-mail: grzegorz.bykowski@gruparbg.pl

Marcin Szastok, tel: 515 107 687  e-mail: marcin.szastok@proama.pl

Informacja o produkcie SME (ubezpieczenia małych i średnich przedsiębiorstw): 814 607 208

 

Infolinia dla Agenta: 814 814 814

PZU

 

Menadżer

Aneta Kumór, tel: 666 889 275, e-mail: akumor@pzu.pl

 

Specjalista (pierwszy kontakt):

Aleksandra Wasiak, tel: 666 888 977, e-mail: alandrysiak@pzu.pl

.

Ubezpieczenia korporacyjne majątkowe

Małgorzata Jurczyk-Sobczyńska, e-mail: mjurczyk@pzu.pl, tel.: +48 666 887 261, +42 42 308 27 52

 

Ubezpieczenia korporacyjne komunikacyjne

Kajetan Osiński, e-mail: kaosinski@pzu.pl, tel.: +48 666 884 149, +42 308 26 57

 

Ubezpieczenia korporacyjne finansowe

Katarzyna Chrostowska, e-mail: kgalwa@pzu.pl, tel. +48 666 887 248

.

Infolinia dla Agentów: 801 102 108

TUZ

 

Menadżer

Monika Augusiak, tel: 693 640 447 e-mail: monika.augusiak@tuz.pl

 

Infolinia dla Agenta: 22 441 57 97

UNIQA (DAWNA AXA)

 

Menadżer

Magdalena Lisiak, tel : 727019517 e-mail : magdalena.lisiak@uniqa.pl

 

OC działalności , ubezpieczenia majątkowe i OCP (oferty przygotowujemy w POS a następnie wysyłamy do akceptacji zakresu lub prośbę o zniżkę jeżeli jest taka potrzeba )
1. Barbara Jankowska – barbara.jankowska@uniqa.pl
2. Magdalena Gago – magdalena.gago@uniqa.pl
 

FLOTY (plik z wykazem aut oraz zakresem plus zaświadczenia o przebiegu wysyłamy do)
1. Bartosz Babski –bartosz.babski@uniqa.pl
2. Anna Żak – sprawy administracyjne – anna.zak@uniqa.pl
 
SPÓŁDZIELNIE I WSPÓLNOTY MAJĄTKOWE – zawsze wysyłamy maile do 1 i 2 wspólnie (ofertę przygotowujemy w POS a następnie jeżeli jest taka potrzeba wysyłamy zapytanie )
1. Aleksandra Mielczarek – aleksandra.mielczarek@uniqa.pl
2. Aneta Mielczarska – aneta.mielczarska@uniqa.pl

 

Infolinia UNIQA: 22 589 95 95

UNIQA ŻYCIE (DAWNA AXA Ubezpieczenia Grupowe)

 

Menadżer

Radosław Kornatowski, tel 666 201 500 e-mail: radoslaw.kornatowski@uniqa.pl

Daria Matczak, tel: 790 855 222 e-mail: daria.matczak@gruparbg.pl

Warta

 

Menadżer

Majątek:

Anna Mrozowska, tel: 604 229 844 e-mail: anna.mrozowska@warta.pl

 

Ubezpieczenia Życiowe Grupowe :

Maria Zaborowska,  tel: 509 639 556 e-mail: maria.zaborowska@warta.pl

 

Ubezpieczenia Życiowe Indywidualne – Ewa Michalska (tel. 600 487 758, ewa.michalska@warta.pl

 

Ubezpieczenia Flotowe – Marcin Koprek (tel. 515 148 963, marcin.koprek@warta.pl)

 

Ubezpieczenia Korporacyjne – Agnieszka Berlińska (tel. 502 192 217, agnieszka.berlinska@warta.pl

 

Infolinia dla Agenta: 510 27 28 29

Infolinia dla Agenta: 81 452 12 12