INFOLINIA PIERWSZEGO KONTAKTU

Tel. 785 585 256

Świętokrzyskie

Allianz

 

Menadżer

 

Łukasz Dutkowski, tel: 514 834 425 e-mail: lukasz.dutkowski@allianz.pl

 

Infolinia Allianz: 22 567 12 05

Infolinia techniczna Allianz: 22 567 43 00

AXA Ubezpieczenia

 

Menadżer

Daria Matczak, tel: 790 855 222 e-mail: daria.matczak@gruparbg.pl

 

Infolinia AXA: 22 589 95 95

AXA Ubezpieczenia Grupowe

 

Menadżer

Daria Matczak, tel: 790 855 222 e-mail: daria.matczak@gruparbg.pl

BTA

 

Menadżer

Marzena Stępkowska, tel. 602 853 251 e-mail: btaolsztyn@interia.pl

Compensa

 

Menadżer

Anna Nowak tel. 519 065 535 e-mail: anna.nowak@compensa.pl

Generali

 

Menadżer

Artur Dziopa, tel: 510 009 741 e-mail: artur.dziopa@generali.com

 

Infolinia dla Agenta: 22 543 08 00

Gothaer

 

Menadżer

Karolina Sypniewska, tel: 519 320 828 e-mail: karolina.sypniewska@gothaer.pl

 

Koordynator Ubezpieczeń Korporacyjnych

Rafał Turski, tel. 509 000 869, e-mail: rafal.turski@gothaer.pl

 

 

Infolinia dla Agenta: 22 469 67 67

Hestia

 

Dedykowany Obszar Wsparcia Agenta
bieżąca obsługa polis,  system i produkty

tel: 58 558 71 19

Przed połączeniem Agent musi podać numer Agencji: 027982 i zatwierdzić krzyżykiem: # .

e-mail: mkowa@ergohestia.pl

InterRisk

 

Menadżerzy

Joanna Sibilska, tel: 666 327 453 e-mail: joanna.sibilska@interrisk.pl

 

Infolinia dla Agenta: 22 212 20 12

Link4

 

Menadżer

Daria Matczak, tel: 790 855 222 e-mail: daria.matczak@gruparbg.pl

 

Infolinia dla Agenta: 22 444 44 80

Proama

 

Menadżer

Grzegorz Bykowski, tel: 785 585 243 e-mail: grzegorz.bykowski@gruparbg.pl

Artur Dziopa, tel: 510 009 741 e-mail: artur.dziopa@generali.com

Informacja o produkcie SME (ubezpieczenia małych i średnich przedsiębiorstw): 814 607 208

 

Infolinia dla Agenta: 814 814 814

PZU

 

Menadżer

Sebastian Wojciechowski, tel: 607 990 389, e-mail: sewojciechowski@pzu.pl

 

Specjalista (pierwszy kontakt):

Monika Kawecka, tel: 666 889 268, e-mail: mokawecka@pzu.pl

.

Ubezpieczenia korporacyjne majątkowe

Małgorzata Jurczyk-Sobczyńska, e-mail: mjurczyk@pzu.pl, tel.: +48 666 887 261, +42 42 308 27 52

 

Ubezpieczenia korporacyjne komunikacyjne

Kajetan Osiński, e-mail: kaosinski@pzu.pl, tel.: +48 666 884 149, +42 308 26 57

 

Ubezpieczenia korporacyjne finansowe

Katarzyna Chrostowska, e-mail: kgalwa@pzu.pl, tel. +48 666 887 248

.

Infolinia dla Agentów: 801 102 108

TUZ

 

Menadżer

Monika Augusiak, tel: 693 640 447 e-mail: monika.augusiak@tuz.pl

 

Infolinia dla Agenta: 22 327 60 60 wew.6

UNIQA

 

Menadżer

Anna Wyganowska-Krzynówek, tel: 604 584 984, e-mail: anna.wyganowska-krzynowek@uniqa.pl

Infolinia: 42 66 66 580

Warta

 

Menadżer

Majątek:

Anna Mrozowska, tel: 604 229 844 e-mail: anna.mrozowska@warta.pl

 

Życie:

Maria Zaborowska,  tel: 603 333 062 e-mail: maria.zaborowska@warta.pl

 

negocjator ubezpieczeń flotowych

Marcin Rosiak, tel: 42 293 13 00 kom: 500 118 761 e-mail: marcin.rosiak@warta.pl

 

Infolinia dla Agenta: 81 452 12 12