MAŁOPOLSKIE

Allianz

Menadżer

Artur Woźniak tel: 507 922 802 email: ext.artur.wozniak@allianz.pl

Infolinia Allianz: 22 567 12 05
Infolinia techniczna Allianz: 22 507 74 00

Axa Partners

Menadżer :

Sylwia Gębura tel : 512 63 65 57, e-mail : sylwia.gebura@axa-assistance.pl

czynna godz.: 8-17.

Infolinia produktowa nr.: +48 22 529 85 88

Balcia

REJESTRACJA RGB
Menadżer

Paulina Piaskowska tel. 535 252 277 e-mail:paulina.piaskowska@balcia.pl

Karolina Berlińska tel. 537 516 982 e-mail: karolina.berlinska@balcia.pl 

  1. Infolinia Balcia 222 742 222 wew. 4 dedykowany numer dla Agentów współpracujących z Balcia na umowach bezpośrednich

REJESTRACJA HAWRAN
Menadżer

Mariusz Sakowski, tel. 698 115 992 e-mail: mariusz.sakowski@reso.com.pl

Compensa

Menadżer

Anna Nowak tel. 519 065 535 e-mail: anna.nowak@compensa.pl

Compensa Życie

(Grupy Zamknięte, Grupy Otwarte, Ubezpieczenia Indywidualne na Życie)

Oferty grupowe życiowe – Dyr. Jacek Kałużny  tel.519 959 966,  jacek.kaluzny@compensazycie.com.pl

 

Oferty zdrowotne grupowe –  Pani Renata Hejman tel. 783 114 987, renata.hejman@compensa.pl

Euroins

Wszelkie sprawy posprzedażowe wymagające rejestracji i/lub wyjaśnienia (wypowiedzenia, sprzedaż, demontaż, anulacja polis)

Amanda Gaj tel.535 952 667 email: a.gaj2@mydcu.eu

W przypadku problemów z wystawieniem aneksu na stronie eins lub innych pytań sprzedażowych (np. błędów kalkulatora eins, w sprawach ZK).

Joanna Sentysz tel. 535 952 667  email: j.sentysz@mydcu.eu

Infolinia dla agentów Proszę wybrać (7) 22 243 84 86 w godz 8.30-17.00 biuro@eins.pl

Generali/Proama/Agro

Menadżer

W sprawie managera prosimy o kontakt z RBG lub poprzez infolinie.

Daria Matczak : tel. 790 855 222 e-mail : daria.matczak@gruparbg.pl
Infolinia dla Agenta: 22 543 08 00 lub 814 814 814

Pomoc w bieżącej pracy (informacje o wpłatach, wpływie dokumentów do
Biura Obsługi , błędach ) wsparcie merytoryczne w sprzedaży. Weryfikacja polis.

email : strefa.agenta@generali.pl

Telefon : 61 646 88 88 (pn. – pt. 8 – 17)
(weryfikacja Agenta na infolinii po podaniu
numeru agencyjnego )

Hestia

Menadżer Ergo Biznes

Sylwia Sadowska 508 045 585

e-mail : sylwia.sadowska@ergohestia.pl

Menadżer Jupiter

Ewa Świątek 727 025 592 e-mail : ewa.swiatek@ergohestia.pl

1.Sprawy merytoryczne
2.OWU
3.produkty
4.promocje
5.zniżki

Czat JUPITER  obszar wsparcia Agenta 

Obsługuje:

1.zmiany  na polisie  

2.anulowanie polis

3.wypowiedzenia

4.umowy 

5.zapytania

6.sprawdzenia polis obcych

7.obniżenie składek

8.realizacja zwrotów.

InterRisk

Menadżer

Joanna Sibilska, tel: 666 327 453 e-mail: joanna.sibilska@interrisk.pl
Wsparcie agenta : 22 291 21 15
Infolinia dla Agenta: 22 212 20 12

Link4

 e-mail: agent@link4.pl

Infolinia dla Agenta: 22 444 44 80

PZU

Menadżer

Aneta Kumór, tel: 666 889 275, e-mail: akumor@pzu.pl

Specjalista (pierwszy kontakt):

Agnieszka Sawicka, tel 513 561 668:  e-mail: ANowako4@pzu.pl

Ubezpieczenia korporacyjne majątkowe

Bartłomiej Pawełkiewicz, e-mail: bapawelkiewicz@pzu.pl  tel.: 666 883 551

Ubezpieczenia korporacyjne komunikacyjne

Marta Jankowska, e-mail: marjankowska@pzu.pl, tel.: 785 892 947

Ubezpieczenia korporacyjne finansowe

Katarzyna Chrostowska, e-mail: kgalwa@pzu.pl, tel. +48 666 887 248

Infolinia dla Agentów: 801 102 108

TRASTI

Menadżer

Dawid Juskiewicz, e-mail : dawid.juskiewicz@trasti.pl

tel.: 797 604 532

Dedykowane wsparcie dla agentów.

Infolinia dla agentów :22 250 93 70 e-mail: wsparcie@trasti.pl

 

TUW

Menadżer

Dorota Gadzinowska, tel: 513 085 908 e-mail: dorota.gadzinowska@tuw.pl
 
Infolinia HelpDesk – tel. (+48) 833424260 czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 09:00 – 15:00.

TUZ

Menadżer

Angelika Lenarczyk, tel: 723 212 182 e-mail: angelika.lenarczyk@tuz.pl

Monika Augusiak, tel: 693 640 447 e-mail: monika.augusiak@tuz.pl

Infolinia dla Agenta: 22 441 57 95

UNIQA (DAWNA AXA)

Menadżer

Magdalena Lisiak, tel : 727019517 e-mail : magdalena.lisiak@uniqa.pl

OC działalności , ubezpieczenia majątkowe i OCP (oferty przygotowujemy w POS a następnie wysyłamy do akceptacji zakresu lub prośbę

o zniżkę jeżeli jest taka potrzeba )

1. Barbara Jankowska – barbara.jankowska@uniqa.pl
2. Magdalena Gago – magdalena.gago@uniqa.pl

FLOTY (plik z wykazem aut oraz zakresem plus zaświadczenia o przebiegu wysyłamy do)

1. Bartosz Babski –bartosz.babski@uniqa.pl
2. Anna Żak – sprawy administracyjne – anna.zak@uniqa.pl

SPÓŁDZIELNIE I WSPÓLNOTY MAJĄTKOWE – zawsze wysyłamy maile do 1 i 2 wspólnie (ofertę przygotowujemy w POS a następnie jeżeli jest taka potrzeba wysyłamy zapytanie )

1. Aleksandra Mielczarek – aleksandra.mielczarek@uniqa.pl
2. Aneta Mielczarska – aneta.mielczarska@uniqa.pl

Infolinia UNIQA: 22 589 95 95

UNIQA ŻYCIE (DAWNA AXA Ubezpieczenia Grupowe)

Menadżer

Jarosław Stach, tel : 605-351-144 e-mail jaroslaw.stach@uniqa.pl

Magdalena Lisiak, tel : 727 019 517 e-mail : magdalena.lisiak@uniqa.pl

Daria Matczak, tel: 790 855 222 e-mail: daria.matczak@gruparbg.pl

Infolinia dla agentów : Infolinia 22 203 80 08.

WARTA

Menadżer

Majątek:
Anna Mrozowska, tel: 604 229 844 e-mail: anna.mrozowska@warta.pl

Ubezpieczenia Życiowe Indywidualne

Czesław Darmohraj

Tel : 694 662 410, e-mail : czeslaw.darmohraj@warta.pl

WEFOX

Menadżer

Izabela Drwięga, tel:788 224 358 e-mail: izabela.drwiega@unext.pl

Wsparcie systemowe, produktowe, procesowe (8.00-18.00): tel 22 123 55 31

e-mail: agenci@unext.pl

WIENER

Menadżer

Andrzej Barton, tel: 519 320 955 e-mail: andrzej.barton@wiener.pl

Infolinia dla Agenta: 22 469 67 67

VIENNA LIFE

Menadżer

Koordynator Rozwoju Sprzedaży

Dominika Kruk

tel.: 887 801 944 e-mail : dkruk@viennalife.pl

 

Koodynator Rozwoju Sprzedaży

Izabela Witczak

tel.: 605 146 900 e-mail : iwitczak@viennalife.pl

 

Koodynator Rozwoju Sprzedaży

Jakub Siudziński

tel.: 605 552 645 e-mail : jsiudzinski@viennalife.pl