PODKARPACKIE

Allianz

Menadżer

Artur Woźniak tel: 507 922 802 e-mail: ext.artur.wozniak@allianz.pl

Infolinia Allianz: 22 567 12 05
Infolinia techniczna Allianz: 22 507 74 00

Axa Partners

Menadżer :

Sylwia Gębura tel : 512 63 65 57, e-mail : sylwia.gebura@axa-assistance.pl

czynna godz.: 8-17.

Infolinia produktowa nr.: +48 22 529 85 375

Balcia

REJESTRACJA RGB
Menadżer

Paulina Piaskowska tel. 535 252 277 e-mail: paulina.piaskowska@balcia.com

  1. Infolinia Balcia 222 742 222 wew. 4 dedykowany numer dla Agentów współpracujących z Balcia na umowach bezpośrednich

REJESTRACJA HAWRAN
Menadżer

Mariusz Sakowski, tel. 698 115 992 e-mail: mariusz.sakowski@reso.com.pl

Compensa

Menadżer

Anna Nowak tel. 519 065 535 e-mail: anna.nowak@compensa.pl

Compensa Życie

(Grupy Zamknięte, Grupy Otwarte, Ubezpieczenia Indywidualne na Życie)

Oferty grupowe życiowe – Dyr. Jacek Kałużny  tel.519 959 966,  jacek.kaluzny@compensazycie.com.pl

 

Oferty zdrowotne grupowe –  Pani Renata Hejman tel. 783 114 987, renata.hejman@compensa.pl

Euroins

Wszelkie sprawy posprzedażowe wymagające rejestracji i/lub wyjaśnienia (wypowiedzenia, sprzedaż, demontaż, anulacja polis)

Amanda Gaj tel.535 952 667 email: a.gaj2@mydcu.eu

W przypadku problemów z wystawieniem aneksu na stronie eins lub innych pytań sprzedażowych (np. błędów kalkulatora eins, w sprawach ZK).

Joanna Sentysz tel. 535 952 667  email: j.sentysz@mydcu.eu

Infolinia dla agentów Proszę wybrać (7) 22 243 84 86 w godz 8.30-17.00 biuro@eins.pl

Generali/Proama/Generali

Menadżer

W sprawie managera prosimy o kontakt z RBG lub poprzez infolinie.

Daria Matczak : tel. 790 855 222 e-mail : daria.matczak@gruparbg.pl
Infolinia dla Agenta: 22 543 08 00 lub 814 814 814

Pomoc w bieżącej pracy (informacje o wpłatach, wpływie dokumentów do
Biura Obsługi , błędach ) wsparcie merytoryczne w sprzedaży. Weryfikacja polis.

email : strefa.agenta@generali.pl

Telefon : 61 646 88 88 (pn. – pt. 8 – 17)
(weryfikacja Agenta na infolinii po podaniu
numeru agencyjnego )

Hestia/Mtu

Menadżer

Małgorzata Rudzka 508 045 609 email : malgorzata.rudzka@ergohestia.pl

1.Sprawy merytoryczne

2.OWU

3.produkty

4.promocje

5.zniżki

Czat JUPITER  obszar wsparcia Agenta 

Obsługuje:

1.zmiany  na polisie  

2.anulowanie polis

3.wypowiedzenia

4.umowy 

5.zapytania

6.sprawdzenia polis obcych

7.obniżenie składek

8.realizacja zwrotów.

InterRisk

Menadżer

Joanna Sibilska, tel: 666 327 453 e-mail: joanna.sibilska@interrisk.pl
Wsparcie agenta : 22 291 21 15
Infolinia dla Agenta: 22 212 20 12

Link4

 e-mail: agent@link4.pl

Infolinia dla Agenta: 22 444 44 80

PZU

Menadżer

Aneta Kumór, tel: 666 889 275, e-mail: akumor@pzu.pl

Specjalista (pierwszy kontakt):

Agnieszka Sawicka, tel 513 561 668:  e-mail: ANowako4@pzu.pl

Ubezpieczenia korporacyjne majątkowe

Bartłomiej Pawełkiewicz, e-mail: bapawelkiewicz@pzu.pl  tel.: 666 883 551

Ubezpieczenia korporacyjne komunikacyjne

Marta Jankowska, e-mail: marjankowska@pzu.pl, tel.: 785 892 947

Ubezpieczenia korporacyjne finansowe

Katarzyna Chrostowska, e-mail: kgalwa@pzu.pl, tel. +48 666 887 248

Infolinia dla Agentów: 801 102 108

TRASTI

Dedykowane wsparcie dla agentów.

Infolinia dla agentów :22 250 93 70 e-mail: wsparcie@trasti.pl

 

TUW

Menadżer

Dorota Gadzinowska, tel: 513 085 908 e-mail: dorota.gadzinowska@tuw.pl
 
Infolinia HelpDesk – tel. (+48) 833424260 czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 09:00 – 15:00.

TUZ

Menadżer

Angelika Lenarczyk, tel: 723 212 182 e-mail: angelika.lenarczyk@tuz.pl

Monika Augusiak, tel: 693 640 447 e-mail: monika.augusiak@tuz.pl

Infolinia dla Agenta: 22 441 57 95

UNIQA (DAWNA AXA)

Menadżer

Magdalena Lisiak, tel : 727019517 e-mail : magdalena.lisiak@uniqa.pl

OC działalności , ubezpieczenia majątkowe i OCP (oferty przygotowujemy w POS a następnie wysyłamy do akceptacji zakresu lub prośbę

o zniżkę jeżeli jest taka potrzeba )

1. Barbara Jankowska – barbara.jankowska@uniqa.pl
2. Magdalena Gago – magdalena.gago@uniqa.pl

FLOTY (plik z wykazem aut oraz zakresem plus zaświadczenia o przebiegu wysyłamy do)

1. Bartosz Babski –bartosz.babski@uniqa.pl
2. Anna Żak – sprawy administracyjne – anna.zak@uniqa.pl

SPÓŁDZIELNIE I WSPÓLNOTY MAJĄTKOWE – zawsze wysyłamy maile do 1 i 2 wspólnie (ofertę przygotowujemy w POS a następnie jeżeli jest taka potrzeba wysyłamy zapytanie )

1. Aleksandra Mielczarek – aleksandra.mielczarek@uniqa.pl
2. Aneta Mielczarska – aneta.mielczarska@uniqa.pl

Infolinia UNIQA: 22 589 95 95

UNIQA ŻYCIE (DAWNA AXA Ubezpieczenia Grupowe)

Menadżer

Jarosław Stach, tel : 605-351-144 e-mail jaroslaw.stach@uniqa.pl

Daria Matczak, tel: 790 855 222 e-mail: daria.matczak@gruparbg.pl

Infolinia dla agentów : Infolinia 22 203 80 08.

WARTA

Menadżer

Majątek:
Anna Mrozowska, tel: 604 229 844 e-mail: anna.mrozowska@warta.pl

Ubezpieczenia Życiowe Indywidualne

Czesław Darmohraj

Tel : 694 662 410, e-mail : czeslaw.darmohraj@warta.pl

Ubezpieczenia Flotowe

Marcin Koprek (tel. 515 148 963, email : marcin.koprek@warta.pl)

Ubezpieczenia Korporacyjne

Agnieszka Berlińska (tel. 502 192 217, email: agnieszka.berlinska@warta.pl

Infolinia dla Agenta: 510 27 28 29
Infolinia dla Agenta: 81 452 12 12

Telefony do Underwriterów.

Imię

Nazwisko

miejski

Ewa

Antał

717214105

Leszek

Wójcik

717214109

Dominika

Romanowska

918316588

Marzena

Jankowska

918316589

Beata

Dobrowolska

222721021

Agnieszka

Wojciechowska-Boruta

222721041

Anna

Burkacka

222722126

Katarzyna

Żegota

422931065

Krzysztof

Browarek

422931085

Małgorzata

Woszczejko

587832601

Anna

Winiarska

587832621

Monika

Kazanowska

814540103

Artur

Olech

814540167

Monika

Tarańczuk

814540169

Bogdan

Dacka

814540178

Jakub

Wais

814540252

Dariusz

Buczek

327849202

Elżbieta

Wójcik-Królak

327849205

Magdalena

Glapiak

616275104

Karolina

Cichoszewska-Śliwa

616275123

Ewa

Kowalska

123477173

Magdalena

Witowska

123477298

WEFOX

Menadżer

Łukasz Czyrek, tel: 511 692 661 e-mail: lukasz.czyrek@unext.pl

Wsparcie systemowe, produktowe, procesowe (8.00-18.00): tel 22 123 55 31

e-mail: agenci@unext.pl

WIENER

Menadżer

Andrzej Barton, tel: 519 320 955 e-mail: andrzej.barton@wiener.pl

Infolinia dla Agenta: 22 469 67 67

VIENNA LIFE

Menadżer

Koordynator Rozwoju Sprzedaży

Dominika Kruk

tel.:887 801 944 e-mail : dkruk@viennalife.pl

 

Koordynator Rozwoju Sprzedaży

Izabela Witczak

tel.: 605 146 900 e-mail : iwitczak@viennalife.pl

 

Koordynator Rozwoju Sprzedaży

Jakub Siudziński

tel.: 605 552 645 e-mail : jsiudzinski@viennalife.pl