PODLASKIE

Allianz

Menadżer

Artur Woźniak tel: 507 922 802 e-mail: artur.wozniak@allianz.pl

Infolinia Allianz: 22 567 12 05
Infolinia techniczna Allianz: 22 567 43 00

Balcia

REJESTRACJA RGB
Menadżer

Paulina Piaskowska tel. 535 252 277 e-mail: paulina.piaskowska@balcia.com

REJESTRACJA HAWRAN
Menadżer

Marzena Stępkowska, tel. 602 853 251 e-mail: balciaolsztyn@interia.pl

Compensa

Menadżer

Anna Nowak tel. 519 065 535 e-mail: anna.nowak@compensa.pl

Compensa Życie

(Grupy Zamknięte, Grupy Otwarte, Ubezpieczenia Indywidualne na Życie)

Jacek Kałużny tel. 519 065 818 e-mail: jacek.kaluzny@compensazycie.com.pl

Euroins

Wszelkie sprawy posprzedażowe wymagające rejestracji i/lub wyjaśnienia (wypowiedzenia, sprzedaż, demontaż, anulacja polis)

Amanda Gaj tel.535 952 667 email: a.gaj@mydcu.eu

W przypadku problemów z wystawieniem aneksu na stronie eins lub innych pytań sprzedażowych (np. błędów kalkulatora eins, w sprawach ZK).

Joanna Sentysz tel. 535 952 667  email: j.sentysz@mydcu.eu

Infolinia dla agentów Proszę wybrać (7) 22 243 84 86 w godz 8.30-17.00 biuro@eins.pl

Generali/Proama/Agro

Menadżer

W sprawie managera prosimy o kontakt z RBG lub poprzez infolinie.

Daria Matczak : tel. 790 855 222 e-mail : daria.matczak@gruparbg.pl
Infolinia dla Agenta: 22 543 08 00 lub 814 814 814

Hestia

Menadżer

Małgorzata Rudzka 508 045 609 email : malgorzata.rudzka@ergohestia.pl

1.Sprawy merytoryczne

2.OWU

3.produkty

4.promocje

5.zniżki

Czat JUPITER  obszar wsparcia Agenta 

Obsługuje:

1.zmiany  na polisie  

2.anulowanie polis

3.wypowiedzenia

4.umowy 

5.zapytania

6.sprawdzenia polis obcych

7.obniżenie składek

8.realizacja zwrotów.

InterRisk

Menadżer

Joanna Sibilska, tel: 666 327 453 e-mail: joanna.sibilska@interrisk.pl
Wsparcie agenta : 22 291 21 15
Infolinia dla Agenta: 22 212 20 12

Link4

Menadżer

Wojciech Siwicki, tel: 668 444 305 e-mail: wojciech.siwicki@link4.pl

Infolinia dla Agenta: 22 444 44 80

PZU

Menadżer

Aneta Kumór, tel: 666 889 275, e-mail: akumor@pzu.pl

Specjalista (pierwszy kontakt):

Aleksandra Wasiak, tel 666 888 977:  e-mail: alandrysiak@pzu.pl

Ubezpieczenia korporacyjne majątkowe

Małgorzata Jurczyk-Sobczyńska, e-mail: mjurczyk@pzu.pl, tel.: +48 666 887 261, +42 42 308 27 52

Ubezpieczenia korporacyjne komunikacyjne

Kajetan Osiński, e-mail: kaosinski@pzu.pl, tel.: +48 666 884 149, +42 308 26 57

Ubezpieczenia korporacyjne finansowe

Katarzyna Chrostowska, e-mail: kgalwa@pzu.pl, tel. +48 666 887 248

Infolinia dla Agentów: 801 102 108

TRASTI

Dedykowane wsparcie dla agentów.

Infolinia dla agentów :22 250 93 70 e-mail: wsparcie@trasti.pl

 

TUW

Menadżer

Dorota Gadzinowska, tel: 513 085 908 e-mail: dorota.gadzinowska@tuw.pl
 
Infolinia HelpDesk – tel. (+48) 833424260 czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 09:00 – 15:00.

TUZ

Menadżer

Monika Augusiak, tel: 693 640 447 e-mail: monika.augusiak@tuz.pl

Infolinia dla Agenta: 22 441 57 97

UNIQA (DAWNA AXA)

Menadżer

Magdalena Lisiak, tel : 727019517 e-mail : magdalena.lisiak@uniqa.pl

OC działalności , ubezpieczenia majątkowe i OCP (oferty przygotowujemy w POS a następnie wysyłamy do akceptacji zakresu lub prośbę

o zniżkę jeżeli jest taka potrzeba )

1. Barbara Jankowska – barbara.jankowska@uniqa.pl
2. Magdalena Gago – magdalena.gago@uniqa.pl

FLOTY (plik z wykazem aut oraz zakresem plus zaświadczenia o przebiegu wysyłamy do)

1. Bartosz Babski –bartosz.babski@uniqa.pl
2. Anna Żak – sprawy administracyjne – anna.zak@uniqa.pl

SPÓŁDZIELNIE I WSPÓLNOTY MAJĄTKOWE – zawsze wysyłamy maile do 1 i 2 wspólnie (ofertę przygotowujemy w POS a następnie jeżeli jest taka potrzeba wysyłamy zapytanie )

1. Aleksandra Mielczarek – aleksandra.mielczarek@uniqa.pl
2. Aneta Mielczarska – aneta.mielczarska@uniqa.pl

Infolinia UNIQA: 22 589 95 95

UNIQA ŻYCIE (DAWNA AXA Ubezpieczenia Grupowe)

Menadżer

Jarosław Stach, tel : 605-351-144 e-mail jaroslaw.stach@uniqa.pl

Daria Matczak, tel: 790 855 222 e-mail: daria.matczak@gruparbg.pl

Infolinia dla agentów : Infolinia 22 555 00 08

WARTA

Menadżer

Majątek:
Anna Mrozowska, tel: 604 229 844 e-mail: anna.mrozowska@warta.pl

Ubezpieczenia Życiowe Grupowe

Maria Zaborowska,  tel: 509 639 556 e-mail: maria.zaborowska@warta.pl

Ubezpieczenia Życiowe Indywidualne

Ewa Michalska (tel. 600 487 758, ewa.michalska@warta.pl

Ubezpieczenia Flotowe

Marcin Koprek (tel. 515 148 963, marcin.koprek@warta.pl)

Ubezpieczenia Korporacyjne

Agnieszka Berlińska (tel. 502 192 217, agnieszka.berlinska@warta.pl

Infolinia dla Agenta: 510 27 28 29
Infolinia dla Agenta: 81 452 12 12

Wiener

Menadżer

Łukasz Maćkowiak, tel: 510 004 573 e-mail: lukasz.mackowiak@wiener.pl

Infolinia dla Agenta: 22 469 67 67